Τα παιδιά με διασκεδαστικό τρόπο μέτρησαν από το 1-10 δακτυλάκια και διάφορα αντικείμενα που υπήρχαν στην τάξη μας, καθώς σήμερα έβρεχε αριθμούς! Ευτυχώς κρατούσαμε τη μαγική μας αριθμομπρέλα!!!
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα