Η ελιά ήρθε στην τάξη μας για να μας πει ιστορίες και να μας πάει ένα ταξίδι πολύ πίσω, σε εκείνα τα χρόνια που η ζωή ήταν διαφορετική, να μας βραβεύσει με τα κλαδιά της στους δικούς μας αγώνες, να μας δώσει συνταγές για λαδόψωμο και ελιόψωμο.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα