Πριν από λίγο καιρό το σχολείο μας είχε ζητήσει τη βοήθεια του ιδρύματος ΑΙΓΕΑΣ, αστική μη κερδοσκοπική εταιρεία πολιτιστικού και κοινωφελούς έργου, διαχειριστής της οποίας είναι ο κ. Μα
ρτίνος, για τον ηλεκτρονικό εξοπλισμό του.
![393671252 847288087059806 7352594488268752267 n](https://blogs.sch.gr/2nipnpal/files/2023/10/393671252_847288087059806_7352594488268752267_n-300x226.jpg?x64993)
Το Ίδρυμα ανταποκρίθηκε άμεσα και τώρα τα παιδιά μπορούν να χρησιμοποιούν laptops, προτζέκτορες και διαδραστικούς πίνακες κατά τη διάρκεια της εκπαιδευτικής διαδικασίας.
Οι μαθητές/ριες, οι νηπιαγωγοί και οι γονείς, τον ευχαριστούμε από καρδιάς!