Δραστηριότητες Webex 24-25 Ιανουαρίου 2022

IMG 20190108 103159

Λόγω κακοκαιρίας τα σχολεία στο νομό μας θα παραμείνουν κλειστά τη Δευτέρα και την Τρίτη (24-25 Ιανουαρίου 2022). Κατόπιν ενημέρωσης της ΠΕ Εύβοιας ενεργοποιείται η εξ αποστάσεως εκπαίδευση. Καθώς όμως τόσο η πρόσβαση στο σχολείο όσο και η σύνδεση στο διαδίκτυο είναι δύσκολη, αποφασίστηκε από το Σύλλογο διδασκόντων να αναρτηθούν κάποιες δραστηριότητες ώστε να μπορέσουν όλα τα παιδιά να ασχοληθούν δημιουργικά.

Θα θέλαμε επίσης, να μας στείλετε στο mail του σχολείου φωτογραφίες  δικές σας  με το χιόνι-εάν βγάλετε- και ό,τι φτιάξετε από κατασκευή να το παρουσιάσετε στο σχολείο όταν θα ανοίξουμε. Απολαύστε το χιόνι, παίξτε με προσοχή, ζωγραφίστε, τακτοποιείστε τα αγαπημένα σας παιχνίδια και… ξεκουραστείτε!!

Webex-24-1.docx