2ο Ν/Γ Φερών Βελεστίνου: διαγωνισμός-Ψηφοφορία Μαθητικής Εβδομάδας Δράσης, της ActionAid Hellas!!

Το 2ο νηπιαγωγείο Φερών Βελεστίνου πήρε μέρος στην διαδρομή προς την Διατροφική Δικαιοσύνη της ActionAid Hellas-Education, για ένα πιο δίκαιο και βιώσιμο κόσμο, με αποτέλεσμα την δημιουργία Αφίσας για τον 1ο διαγωνισμό της Μαθητικής Εβδομάδας Δράσης.

Το θέμα του διαγωνισμού είναι η δημιουργία μίας αφίσας με θέμα τη Διατροφική Δικαιοσύνη, που θα εμπεριέχει ένα Σύνθημα-Μότο σχετικό με αυτή.

Η ψηφοφορία ξεκίνησε και θα διαρκέσει έως τις 19 Μαΐου 2024.   Όλες οι αφίσες έχουν ανέβει στο padlet του διαγωνισμού.

Η ψήφος είναι έγκυρη, όταν πατηθεί το εικονίδιο «καρδιά», που βρίσκεται κάτω από την κάθε αφίσα.

Για να πάρετε μέρος στην ψηφοφορία πατήστε εδώ: https://padlet.com/ActionAidEducationHellas/padlet-m1hqqi0p3iyv3gku

Σας καλούμε όλους με χαρά να μας ψηφίσετε!!!!

Βρείτε την αφίσα μας στο padlet-κατηγορία Νηπιαγωγεία και πατήστε το εικονίδιο «καρδιά», κάτω από την αφίσα μας.

Αν θέλετε μπορείτε ακόμη να σχολιάστε κάτι όμορφο για την Αφίσα μας!!!

ΠΡΟΣΟΧΗ: Είναι προτιμότερο να εισέλθετε στο padlet μέσω υπολογιστή, επειδή αργούν  να εμφανιστούν οι εικόνες και θα δυσκολευτείτε να βρείτε την Αφίσα.

Η αφίσα μας είναι 19η, αρχίζοντας από το τέλος.

Δικαίωμα 1 ψήφου ανά κατηγορία έχουν όλοι και όλες: μαθητές, μαθήτριες, εκπαιδευτικοί, γονείς, γνωστοί, συγγένειες, φίλοι-φίλες, κτλ.

2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΦΕΡΩΝ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑ