Την Κυριακή στις 19 του Μάη το Λύκειο μας βρέθηκε στην ευχάριστη θέση να παρουσιάσει το θεατρικό έργο “Ράφτης Κυριών “του Ζωρζ Φεντώ. Η άψογη συνεργασία του Διευθυντή μας, κου Βενιζελέα, του συλλόγου των καθηγητών του Λυκείου μας με τους συντελεστές της παράστασης και με τους μαθητές ηθοποιούς μας αποτυπώθηκε στο ολόθερμο χειροκρότημα των ανθρώπων που μας παρακολούθησαν. Ευχαριστούμε θερμά όλον αυτόν τον κόσμο που μας τίμησε με την παρουσία του, όπως και τα παιδιά μας, τους μελλοντικούς φορείς του πολιτισμού μας!! Ευελπιστούμε σε μια δημιουργική συνέχεια
Ο διευθυντής, Ο σύλλογος καθηγητών, Οι μαθητές του 2ου Λυκείου Βούλας