Μία μεγάλη επιτυχία σημείωσε το σχολείο μας, αυτή τη φορά στον τομέα των Ευρωπαϊκών Προγραμμάτων Erasmus+ KA229, η οποία όμως ήταν απλώς το αποτέλεσμα πολύ σκληρής και καλά συντονισμένης προετοιμασίας! Έτσι, η Παιδαγωγική Ομάδα Erasmus του 2ου Γυμνασίου Νέας Ιωνίας θα συντονίσει ένα πρόγραμμα και θα συμμετάσχει σε άλλα δύο, για τη διετία 2018 – […]
Μηνιαίο Ιστορικό Ιούνιος, 2019
Το σχολείο μας σε τρία νέα προγράμματα Erasmus+!!!
Δημοσιευμένο στην κατηγορία Χωρίς κατηγορία στις 9 Ιούν 2019