Π Ρ Ο Σ Κ Λ Η Σ Η

Ο Σύλλογος Διδασκόντων του 2ου Δημοτικού Σχολείου Παναιτωλίου και ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του 2ου Δημοτικού Σχολείου Παναιτωλίου σας προσκαλεί σε εκδήλωση  που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 16 Απριλίου 2016 και ώρα 18.00 στην αίθουσα εκδηλώσεων του Σχολείου μας  με θέμα:

Σχολικός εκφοβισμός, μύθοι και αλήθειες. Πρόληψη-αντιμετώπιση.

Ομιλήτρια:  Δρ. Βένια Κουτσομπίνα,  Παιδοψυχολόγος, Διδάκτορας του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων.

Θα ακολουθήσει συζήτηση.

Με τιμή

Ο Σύλλογος Διδασκόντων του 2ου Δ.Σ. Παναιτωλίου.

Το Δ.Σ του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων 2ου Δ. Σ. Παναιτωλίου.