Αγαπητοί γονείς/κηδεμόνες,
Σας ενημερώνουμε ότι ο εορτασμός για την επέτειο του Πολυτεχνείου, θα πραγματοποιηθεί  την Πέμπτη 17 Νοεμβρίου 2022 και ώρα 08:30 π.μ. στην Αίθουσα Πολλαπλών Χρήσεων του σχολείου με την παρουσία των γονέων και κηδεμόνων των μαθητών/τριών μας. Οι εορταστικές εκδηλώσεις θα  διαρκέσουν περίπου μία  ώρα.  Στη συνέχεια, γύρω στις 10:00 π.μ, τα παιδιά θα αποχωρήσουν με ευθύνη των γονέων τους. Παρακαλείσθε να μεριμνήσετε για την ασφαλή αποχώρηση των μαθητών/τριων στην παραπάνω ώρα.
Την ημέρα αυτή δεν θα γίνουν μαθήματα και το Ολοήμερο σχολείο δεν θα λειτουργήσει.
Επισημαίνεται ότι οι εορταστικές εκδηλώσεις θα πραγματοποιηθούν σύμφωνα με τις εκάστοτε ισχύουσες υγειονομικές διατάξεις για την προστασία από τη διάδοση του κορωνοϊού COVID-19 και την υπ’ αρ. Δ1α/Γ.Π.οικ.50908/07-09-2022 Κ.Υ.Α.(Β΄4695).
Από τη Διεύθυνση του Σχολείου