ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΠΡΟΣ TO Σύλλογο Γονέων & Κηδεμόνων του 22ου Δημοτικού Σχολείου Ευόσμου

7efd680902a3fda331692eea0bca3260
ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ
Ως Διευθυντής του 22ου Δημοτικού Σχολείου Ευόσμου Θεσσαλονίκης και εκ μέρους όλων των μελών του Συλλόγου Διδασκόντων, με την παρούσα επιστολή θα ήθελα να ευχαριστήσω θερμά το Σύλλογο Γονέων & Κηδεμόνων του 22ου Δημοτικού Σχολείου Ευόσμου για την προμήθεια δύο διαδραστικών πινάκων στο σχολείο μας. Σας εκφράζουμε τις θερμές ευχαριστίες μας για τη σημαντική δωρεάς σας για την κάλυψη βασικών αναγκών του σχολείου σε εποπτικά μέσα διδασκαλίας. Η στήριξη σας και η αφιέρωση προσωπικού σας χρόνου για την υλοποίηση των στόχων του Συλλόγου μας είναι μεγάλη. Χωρίς εσάς ίσως να μη είχαν γίνει αρκετά πράγματα στο Σχολείο τα τελευταία 2 χρόνια περίπου.
ΤΑΡΠΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ