Για μία ακόμα χρονιά γιορτάσαμε την επανάσταση του 1821 και τον Ευαγγελισμό της Θεοτόκου στο νηπιαγωγείο μας. Τα παιδιά μίλησαν για τη διπλή γιορτή, παρουσίασαν θεατρικά δρώμενα, χόρεψαν και τραγούδησαν.
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!
Για μία ακόμα χρονιά γιορτάσαμε την επανάσταση του 1821 και τον Ευαγγελισμό της Θεοτόκου στο νηπιαγωγείο μας. Τα παιδιά μίλησαν για τη διπλή γιορτή, παρουσίασαν θεατρικά δρώμενα, χόρεψαν και τραγούδησαν.
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!