Μια όμορφη ομαδική εργασία των παιδιών αποτέλεσε το σκηνικό μας, για να τιμήσουμε την επέτειο του “ΟΧΙ” με μια μικρή γιορτή στην αυλή του νηπιαγωγείου μας, παρουσία των γονέων αλλά και παλιών αγαπημένων μαθητών μας.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα