Υλικό από την Ημερίδα με τίτλο “Η Διαχείριση των ζητημάτων της σχολικής καθημερινότητας και η προστασία των δικαιωμάτων του παιδιού”

Στον ηλ. δεσμό (link) που ακολουθεί μπορείτε να κατεβάσετε και να δείτε το υλικό που παρουσίασε η Βοηθός Συνήγορος του Πολίτη για τα Δικαιώματα του Παιδιού, κα Κουφονικολάκου, κατά τις επιμορφωτικές συναντήσεις με θέμα: «Η Διαχείριση των ζητημάτων της σχολικής καθημερινότητας και η προστασία των δικαιωμάτων του παιδιού» που πραγματοποιήθηκαν με Απόφαση της Ολομέλειας του 1ου ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Αττικής (Πράξη 12η/27-8-2019) για τις/τους Προϊσταμένες/ους των Νηπιαγωγείων και τους Διευθυντές/ντριες των Δημοτικών Σχολείων, Γυμνασίων, ΓΕΛ και ΕΠΑΛ κατά το διάστημα Σεπτέμβριος-Δεκέμβριος 2019.

Κατεβάστε την παρουσίαση κάνοντας κλικ εδώ.

Κατηγορίες: Υλικό Επιστ. & Παιδ. υποστήριξης. Ετικέτες: , , , , , , , , , , , , , , . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.