Συμμετοχή των μαθητών και μαθητριών 1ου και 2ου Νηπιαγωγείων Νεάπολης στην παρουσίαση του βιβλίου της Τζένης Κουτσοδημητροπούλου με πλούσια μηνύματα για την αποδοχή της Διαφορετικότητας ,στα πλαίσια της Παγκόσμιας ημέρας κατά της βίας στα σχολεία.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα