![BEACTIVE](https://blogs.sch.gr/1dimlamias/files/2023/10/BEACTIVE-348x215.png?x59374)
#BEACTIVE – Συμμετοχή στην Ευρωπαϊκή Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού 2023 «Τρέχω για το ΕΥ»
Το σχολείο μας πραγματοποίησε δράση για την 10η Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού Πανελλήνια Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού – Πεζοπορία στην Οίτη και συμμετέχει παράλληλα και στην ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ 2023 και σε …
#BEACTIVE – Συμμετοχή στην Ευρωπαϊκή Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού 2023 «Τρέχω για το ΕΥ» Διάβασε περισσότερα