Επιτυχίες στο διαγωνισμό ζωγραφικής του Ινστιτούτου Prolepsis

Στο κλείσιμο της σχολικής χρονιάς και στο πλαίσιο του Προγράμματος ΔΙΑΤΡΟΦΗ, ζητήθηκε από τα παιδιά του σχολείου μας να ζωγραφίσουν με θέμα: «Φρούτα / Καλοκαίρι».

Μεταξύ των εξαιρετικών ζωγραφιών όλων των παιδιών μας το Ινστιτούτο Prolepsis επέλεξε δύο ζωγραφιές, να χρησιμοποιηθούν σε αναρτήσεις στα social media, στην ιστοσελίδα και στο newsletter του Ινστιτούτου Prolepsis και  του Προγράμματος ΔΙΑΤΡΟΦΗ καθώς και στα αντίστοιχα μέσα των υποστηρικτών του Προγράμματος ΔΙΑΤΡΟΦΗ (εταιρειών, οργανισμών) στο πλαίσιο προβολής του έργου του Προγράμματος καθώς και για τη δημιουργία αναμνηστικής κάρτας, που θα σταλεί κατόπιν ενδεχόμενης επεξεργασίας (π.χ σε μορφή κολάζ) σε υποστηρικτές και φίλους του Προγράμματος ΔΙΑΤΡΟΦΗ.

Συγχαίρουμε όλα τα παιδιά για τη συμμετοχή τους και τους ευχόμαστε καλή πρόοδο!

Θερμά συγχαρητήρια στη Γεωργία και τον Γιάννη για την επιτυχία τους!

Αναμένουμε με ενδιαφέρον τη δημοσίευση των ζωγραφιών!