Αγαπητοί γονείς και μαθητές.
Σας ενημερώνουμε ότι, σύμφωνα με απόφαση του Δ.Σ. της Ένωσης Ελλήνων Φυσικών, λόγω της αναστολής λειτουργίας σχολικών μονάδων ανά την επικράτεια, αύριο Πέμπτη 10/3/2022, αναβάλλεται η α΄ φάση του 10ου Πανελληνίου Διαγωνισμού Φυσικών Δημοτικού για την Ε΄ και ΣΤ΄ Τάξη.
Ως νέα ημερομηνία ορίζεται η Δευτέρα 14/3/2022, μετά και από επικοινωνία με το ΥΠΑΙΘ.
Ευχαριστούμε για την κατανόηση!
Για το Δ.Σ. της Ε.Ε.Φ.
Παρασκευή Κλειδέρη
Γενική Γραμματέας