Στο κανονικό τους ωράριο θα λειτουργήσουν την Παρασκευή 19 Φεβρουαρίου 2021 όλα τα σχολεία της Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης του Δήμου Καρπενησίου καθώς και οι Παιδικοί – Βρεφονηπιακοί Σταθμοί και το ΚΔΑΠ ΜΕΑ.
Στο κανονικό τους ωράριο θα λειτουργήσουν την Παρασκευή 19 Φεβρουαρίου 2021 όλα τα σχολεία της Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης του Δήμου Καρπενησίου καθώς και οι Παιδικοί – Βρεφονηπιακοί Σταθμοί και το ΚΔΑΠ ΜΕΑ.