Επικοινωνήστε μαζί μας

(2)

• Ο/Η Μπουρονίκου Αγαθαγγελίδου Κατερινα λέει:

Ειναι σίγουρο ότι οι λέξεις δε μπορούν να αποτυπώσουν τα ακριβή συναισθήματα,τις εικόνες και τα αρώματα της εκδρομής μας στα Γιάννενα.
    Ξεκινώντας θέλω να ευχαριστήσω τη διοργανώτρια της εκδρομής κ.Μαρία Λιμπανοβνού,η οποία με τη λαχτάρα και την επιθυμία της οι μαθητές να έχουν
    αναμνήσεις από τα τοσο ομορφα και μοναδικά σχολικα τους χρονια ,είχε προγραμματίσει στο έπακρο την εκδρομη αυτή.
    Οι μικροί μαθητές αλλα και εμείς οι γονείς που γίναμε παιδιά,ξαναζήσαμε την ιστορία μας, συγκινηθήκαμε από τους αγώνες άξιων συμπατριωτών μας και απολαύσαμε τα ομορφα τοπία .
    Η εκπαίδευση δεν πρέπει να περιορίζεται μόνο στο κτίριο του σχολείου.
    Και φυσικά να ευχαριστήσω και το Διευθυντή μας κ. Χρήστο Κοσκινά και το συνοδό κ.Τραϊανό Σμιλίδη.
    Σας ευχαριστούμε
    Μπουρονίκου Αγαθαγγελίδου Κατερίνα