7ος ΑΓΩΝΑΣ HISTORIC RUN NEA SMIRNI 1/10/2023

Αγαπητοί γονείς,

Σήμερα μοιράστηκαν σε όλους τους μαθητές του σχολείου μας, δηλώσεις συμμετοχής για το HISTORIC RUN NEA SMIRNI που θα διεξαχθεί την Κυριακή 1 Οκτωβρίου 2023 .Όσοι μαθητές θέλουν να συμμετέχουν θα πρέπει να συμπληρώσουν την δήλωση και να την επιστρέψουν υπογεγραμμένη από τους κηδεμόνες τους το αργότερο μέχρι την Τετάρτη 20/9/2023 . Οι δάσκαλοι των τάξεων θα συλλέξουν τις δηλώσεις για να τις παραλάβει ο σύλλογος γονέων και κηδεμόνων.

Η συμμετοχή για όλους τους μαθητές είναι δωρεάν. Ο κάθε γονέας που ενδιαφέρεται να συμμετέχει στον αγώνα θα πρέπει να το δηλώσει στην πλατφόρμα  http://www.nshistoricrun.gr

Στην ενότητα εγγραφές θα μπορέσει να βρει την δήλωση συμμετοχής για να την συμπληρώσει,  τους όρους συμμετοχής, και το ανάλογο αντίτιμο, ώστε να δηλώσει έγκαιρα συμμετοχή.

Ευχόμαστε καλή συμμετοχή και επιτυχία σε όλους τους δρομείς !

Ο διευθυντής

Μανουσακάκης Ιωσήφ

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.