ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ ΓΙΟΡΤΗ
Μέσα σε μια χαρούμενη ατμόσφαιρα πραγματοποιήθηκε σήμερα μια σύντομη χριστουγεννιάτικη γιορτούλα, από τους μαθητές Β΄ τάξης του σχολείου μας, τηρώντας όλα τα απαιτούμενα μέτρα ασφαλείας κατά του κορωνοϊού, με τους μαθητές να φορούν μάσκα καθ’ όλη την διάρκεια της γιορτής.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΟΡΤΗΣ
1.Τα τέσσερα κεριά ( Β2)
2.Οι καλικάντζαροι και τα στολίδια(Β1) και
- Χορευτικά και τραγούδια- κάλαντα από τους μαθητές
Με αυτό το όμορφο χριστουγεννιάτικο κλίμα, σας ευχόμαστε οι Άγιες μέρες που έρχονται ας φέρουν την ευτυχία στα σπίτια σας και ο καινούριος χρόνος ας είναι γεμάτος όμορφες στιγμές και πολλά χαμόγελα.
Χρόνια πολλά!!!!
Καλά Χριστούγεννα σε όλους!!!!!!!