Ευχαριστήριο για την διαδικτυακή ενημέρωση απο το Κέντρο Πρόληψης Π.Ε. Έβρου

Την Δευτέρα  29 Ιανουαρίου 2024  πραγματοποιήθηκε διαδικτυακή ημερίδα από το Κέντρο Πρόληψης Π.Ε. Έβρου  με θέμα :   “Μεγαλώνοντας παιδιά σε δύσκολους καιρούς. Ο ρόλος του σχολείου και της οικογένειας”.

Θέλουμε να εκφράσουμε  τις  θερμές μας ευχαριστίες μας στο Κέντρο Πρόληψης Έβρου που είναι πάντα κοντά στην εκπαίδευση και ιδιαίτερα στον  στον κύριο Στράτο  Βραχιωλια  που για άλλη μία φορά  με την  ομιλία και την παρουσίασή του μας έδωσε πολλή τροφή για σκέψη και αναστοχασμό.

Ευχαριστούμε επίσης  τους γονείς που συμμετείχαν   στη διαδικτυακή ομιλία του Κέντρου Πρόληψης Π.Ε. Έβρου καθώς και τους εκπαιδευτικούς του σχολείου.