ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΑΤΦΟΡΜΑ WEBEX

Χωρίς κατηγορία

Στα προσωπικά σας e-mail έχετε λάβει τους κωδικούς (link) της πλατφόρμας WebEx,  των “Ηλεκτρονικών Δωματίων” όλων των τάξεων του σχολείου μας.

Ο δ η γ ί ε ς

Η σύγχρονη τηλεκπαίδευση σύμφωνα με εγκύκλιο του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων είναι πλέον υποχρεωτική.

Τα μαθήματα της σύγχρονης τηλεκπαίδευσης για όλες τις βαθμίδες της εκπαίδευσης θα γίνονται από την ηλεκτρονική πλατφόρμα “WebEx”.

Οι σύνδεσμοι των ηλεκτρονικών τάξεων όλων των εκπαιδευτικών του σχολείου αναφέρονται στον πίνακα που σας έχουμε στείλει e-mail.

Εσείς θα πρέπει να ανοίγετε τον σύνδεσμο για το μάθημα που έχετε σύμφωνα με το ωρολόγιο πρόγραμμα που θα σας ανακοινωθεί. Θα πρέπει να μπείτε στην ηλεκτρονική τάξη 5 λεπτά πριν την ώρα έναρξης του μαθήματος.