ΒΙΝΤΕΟ

Κατηγορίες: ΜΑΘΗΜΑΤΑ | Ετικέτες: , , | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΒΙΝΤΕΟ

λήψης   ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ ΓΙΟΡΤΗ

christmas balls 1063070 340 λήψης 2 8 λήψης 1 1

Κατηγορίες: ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ | Ετικέτες: , | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Χριστουγεννιάτικη Γιορτή

οθόνης 46Η μουσική ομάδα   Μοβ  του ΓΕΛ Βάρης  σας καλεί στην Χριστουγεννιάτικη  γιορτή Οι  Μοβ υπόσχονται ότι θα δώσουν μουσικό χρώμα στη σχολική μας ζωή και θα ντύσουν με τις μελωδίες τους όλες τις σχολικές μας γιορτές, αλλά και τις υπόλοιπες δράσεις μας.

Κατηγορίες: ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ | Ετικέτες: , | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Χριστουγεννιάτικη Γιορτή

60 χρόνια διαστημικά ταξίδια

οθόνης 45

ΔΙΑΣΤΗΜΟΠΛΟΙΑ

Αγαπητοί συνάδελφοι ,

θα ήθελα να σας ενημερώσω για μια εκδήλωση που πραγματοποιεί το τμήμα αστροφυσικής του Πανεπιστημίου Αθηνών στην Πανεπιστημιούπολη του Ζωγράφου στις 17/12 για την συμπλήρωση 60 χρόνων διαστημικής εξερεύνησης. Στην εκδήλωση μπορεί να μετέχουν μαθητές όλων των ηλικιών.

Κατηγορίες: ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο 60 χρόνια διαστημικά ταξίδια