3ο Γυμνάσιο Πρέβεζας

Κατηγορίες:

Κατηγορίες

RSS ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

Αξιολόγηση προσφορών για εκδρομή στη Θεσσαλονίκη

Σήμερα  Παρασκευή 27/04/2018 και ώρα 12:00 συνήλθε στο γραφείο του Δ/ντή του 3ου Γυμνασίου Πρέβεζας, Μπουζούκη Φωτίου, η συσταθείσα επιτροπή αξιολόγησης προσφορών ταξιδιωτικών Γραφείων για τη  διήμερη εκδρομή  μαθητών που συμμετέχουν στα πολιτιστικά προγράμματα «Παραδοσιακοί χοροί» και «Ευρωπαϊκό Μαθητικό Ραδιόφωνο» στη Θεσσαλονίκη,  που αποτελείται από τους: 1) Μπουζούκη Φώτιο, Δ/ντή του 3ου Γυμνασίου Πρέβεζας,  2) Παπουτσή Δημήτριο, Υπ/ντή, 3)Κίστη Χρίστο, ΠΕ11 εκπ/κο, 4) Σαμωνά Κων/νο, ΠΕ02 εκπ/κό  5) Ιωάννου Ηλία, πρόεδρο του Συλλόγου Γονέων και  κηδεμόνων του 3ου Γυμνασίου Πρέβεζας και 6) Παππά Χριστίνα, μέλος του 15μελούς Μαθητικού Συμβουλίου του σχολείου μας.

Η επιτροπή, λαμβάνοντας υπόψη τη λήξη προθεσμίας προσφορών και έχοντας υπόψη τρεις προσφορές ενδιαφερόμενων πρακτορείων, άνοιξε τις κλειστές προσφορές που είχαν ως εξής:

Kosmas Tours                   Telioni 40€           Vergina    41€

MALIZOGLOU TOURS   Telioni 38.50 €    Vergina  39.50 €      Park  53.88 €

ΚΤΕΛ Πρέβεζας                 Telioni   41 €

Αποφάσισε ότι η προσφορά του τουριστικού γραφείου MALIZOGLOU TOURS μειοδοτεί και ως εκ τούτου το ανωτέρω γραφείο αναλαμβάνει να πραγματοποιήσει την εκδρομή στη Θεσσαλονίκη.

1.Project: Ενδοσχολική βία

2. Project: Επικοινωνώ-Αισθάνομαι-Είμαι ο εαυτός μου

3. Project-Βιωματική δράση της Α΄ τάξης γυμνασίου 2013-14 «εικονογραφημένες πρώτες βοήθειες»

Ωράριο Λειτουργίας ΚΕ.ΣΥ.Π. Πρέβεζας