Τηλεδιάσκεψη για τη δράση “Μαθαίνω για τη διατροφή στη σχολική ηλικία”

Οκτ 202126

Σήμερα, Τρίτη 26 Οκτωβρίου από τις 10:00-11:30 πραγματοποιήθηκε τηλεδιάσκεψη με το ΚΠΕ Ιεράπετρας-Νεάπολης για τη δράση “Μαθαίνω για τη διατροφή στη σχολική ηλικία”. Στη δράση συμμετείχαν 136 σχολεία Δημοτικά και Γυμνάσια από διάφορες πόλεις απ’ όλη την Ελλάδα. Το 3ο Γυμνάσιο Ορεστιάδας συμμετείχε με το τμήμα Α2 και συγκεκριμένα με το τμήμα Α2 Οικ1. Κατά τη διάρκεια διατυπώθηκαν ερωτήματα από τους μαθητές σε google φόρμα προς τους ομιλητές της δράσης.

Η υπεύθυνη καθηγήτρια
Καλαντζή Βασιλική

από κάτω από: Σχολικές δράσεις| με ετικέτα  |  | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Τηλεδιάσκεψη για τη δράση “Μαθαίνω για τη διατροφή στη σχολική ηλικία”