ΠΡΩΤΕΣ ΒΟΗΘΕΙΕΣ

Ιούν 202116

Στα πλαίσια της θεματικής ενότητας του βιβλίου της Οικιακής Οικονομίας της Α’ Γυμνασίου “Ατυχήματα στο σπίτι και σε δημόσιους χώρους” και σε συνεργασία με τη κ. Κολυβά Γεωργία, ειδικότητας ΠΕ 25 οι μαθητές ενημερώθηκαν μέσα από μια βιωματική δράση για τη παροχή Πρώτων Βοηθειών σεβόμενοι και τηρώντας όλα τα μέτρα κατά του covid-19.

Δείτε στο βίντεο που ακολουθεί κάποιες ενδεικτικές φωτογραφίες από τη παρουσίαση στο Α1 τμήμα του 1ου Γυμνάσιου Ορεστιάδας

από κάτω από: Σχολικές δράσεις| με ετικέτα  |  | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΠΡΩΤΕΣ ΒΟΗΘΕΙΕΣ