Τεύχη

Τυπικοί Άτυποι – Τεύχος 6ο

Ξεφυλλίστε το ΝΕΟ τεύχος της εφημερίδας μας· ένα ταξίδι αναμνήσεων στον Ελληνισμό της Ανατολής!
Πατήστε πάνω στην εικόνα για να μεταβείτε στο τεύχος

2 απαντησεις στο “Τυπικοί Άτυποι – Τεύχος 6ο”

Εξαιρετική δουλειά με ιστορική μνήμη και ευασθησία. Οι λαοί που ξεχνούν την ιστορία τους είναι καταδικασμένοι να την ξαναζήσουν. Αυτός είναι και ο λόγος που αποκτά ιδιαίτερη αξία το συγκεκριμένο τεύχος και σίγουρα θα αποτελέσει οδοδείκτη και για άλλα σχολεία που θα μιμηθούν το παράδειγμα και θα διδάξουν την ιστορία μέσα από ιστορικές αναφορές της εφημερίδας του Γενικού Λυκείου Άστρους. Μεγάλο μπράβο στους μαθητές που συνεχίζουν επάξια την ιστορία του τόπου τους, συνδέοντας την με τη Μικρά Ασία. θερμά συγχαρητήρια και στους άξιους δασκάλους σας οι οποίοι με διακριτική καθοδήγηση σας εμπνέουν. Πολύ περήφανος είμαι για όλους και όλες σας.
Σύμβουλος παιδαγωγικής ευθύνης ΓΕΛ Άστρους

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.