Φθινόπωρο ξανά, καινούρια σχολική χρονιά αρχινά

Τα παιδικά  χαμόγελα  και οι φωνούλες γέμισαν και πάλι τα προαύλια των σχολείων.  Τα  μικρότερα παιδάκια  διακατέχονται από αγωνία για το τι τα περιμένει.

Για να χαλαρώσουν και να αισθανθούν  ασφάλεια παίξαμε όλοι μαζί, κάναμε παιχνίδια γνωριμίας και στο τέλος μια μεγάλη αγκαλιά και βέβαια στο χεράκι πήρανε το δωράκι που τους ετοίμασα.

Η ΕΥΧΗ ΣΤΟ ΔΩΡΑΚΙ

ΣΑΝ ΤΗΝ ΚΑΡΑΜΕΛΑ ΝΑΝΑΙ ΓΛΥΚΕΙΑ

Η ΦΕΤΙΝΗ ΣΟΥ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ

Να είστε σίγουρα παιδιά μου ότι η φετινή χρονιά θα κρύβει πολύ ευχάριστες εκπλήξεις.