Την Παρασκευή 22 Δεκεμβρίου 2023 από τις 11:00π.μ. έως τις 13:30μ.μ. θα πραγματοποιηθεί στο χώρο του σχολείου χριστουγεννιάτικο bazaar με δημιουργίες των μαθητών/τριων μας. Όσοι επιθυμείτε μπορείτε να προσέλθετε. Επίσης την ίδια ώρα θα πραγματοποιηθεί για τους μαθητές/τριες χριστουγεννιάτικη γιορτή με κάλαντα , τραγούδια και χορό. Ευχόμαστε σε όλους καλά Χριστούγεννα.
Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ