Η 1η μου δημοσίευση

Συγγραφέας: ΝΑΣΑΚΗ ΣΥΡΜΑΤΕΝΙΑ | Κατηγορία ΓΕΝΙΚΑ | , στις 23-03-2014

Γειά σας! Ονομάζομαι Ματίνα Νασάκη. Το βαφτιστικό μου είναι Συρματένια… Το γέλιο επιτρέπεται!! Άλλωστε, χωρίς το χιούμορ τι είδους εκπαιδευτικοί θα ήμασταν;! Είμαι δασκάλα σε ελληνικό δημοτικό σχολείο, κάτι που με χαροποιεί ιδιαίτερα, καθώς αυτό ήταν πάντα το όνειρό μου και ο στόχος μου! Το να κάνεις στη ζωή αυτό που αγαπάς είναι ευτύχημα, ιδιαίτερα ένα τέτοιο επάγγελμα που συνδέεται με ανθρώπινες ψυχές.

Αυτές τις μέρες προσπαθώ με τον λιγοστό μου χρόνο να εξοικειωθώ με το νέο περιβάλλον του ιστολογίου. Δώστε μου το περιθώριο και… υπόσχομαι να τα μάθω όλα! Σας χαιρετώ! θα τα ξαναπούμε σύντομα με ποικίλο υλικό για τα παιδιά του δημοτικού σχολείου και όχι μόνο…

XXX

(3)

• Ο/Η Αναστάσιος λέει:

Καλορίζικο!

• Ο/Η evi gisli λέει:

kalorizikooooo!!!!!!!!!!!

• Ο/Η nerina λέει:

Καλή αρχή Ματίνα και καλή επιτυχία!!

• Αφήστε μια απάντηση