Κωνσταντίνα Κολλιοπούλου

Εκπαιδευτικός ΠΕ70

Αρχεία για 24 Μαρτίου 2016

Επιμορφωτική Ημερίδα για τους Εκπαιδευτικούς ΠΕ70 της Α΄, Β΄& Ε΄ τάξης των Σχολικών Μονάδων της 43ης Περιφέρειας Δημοτικής Εκπαίδευσης Αττικής (12-4-2016)

Συγγραφέας: Σχολική Σύμβουλος 43ης Περιφέρειας Δημοτικής Εκπ/σης Αττικής στις 24 Μαρτίου 2016

Πρόσκληση – Πρόγραμμα Ημερίδας Χάρτης Πρόσβασης Έγκριση Ημερίδας Εισήγηση κ. Μ. Παρασκευόπουλου Εισήγηση κ. Κ. Αθανασίου Εισήγηση κ. Ρ. Δουμανά_1 Εισήγηση κ. Ρ. Δουμανά_2 Φωτογραφικό Υλικό         VIDEO

Κατηγορία Δράσεις Σχολικής Συμβούλου, Επικαιρότητα, Ημερίδες | Δε βρέθηκαν σχόλια »

Συνάντηση Εργασίας του Διευθυντή Π.Ε. Δ΄ Αθήνας με τη Σχ. Σύμβουλο & τους Διευθυντές/ντριες της 43ης Περιφέρειας Δημοτικής Εκπαίδευσης Αττικής (31-3-2016)

Ενημέρωση Χάρτης Πρόσβασης

Κατηγορία Δράσεις Σχολικής Συμβούλου, Ενημερωτικές Συναντήσεις, Επικαιρότητα, Παιδαγωγικές Συναντήσεις | Δε βρέθηκαν σχόλια »

Ενημέρωση Χάρτης Πρόσβασης