Αρχείο ημέρας 25 Φεβρουαρίου 2024

Φεβρουάριος 2024

Πρόσκληση σε έκτακτη Γενική Συνέλευση

Το ΔΣ καλεί όλα τα μέλη του Συλλόγου (γονείς/κηδεμόνες του 20ου Δημοτικού) σε έκτακτη Γενική Συνέλευση (ΓΣ) την Παρασκευή 1 Μαρτίου 2024 και ώρα 20:30 στην Αίθουσα Εκδηλώσεων του Σχολείου με θέμα:

– Εγκατάσταση & λειτουργία κεραίας κινητής τηλεφωνίας στη διεύθυνση Αργοστολίου 30-32

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: το θέμα της ΓΣ αφορά σε κεραία κινητής η οποία έχει ήδη εγκατασταθεί στην παραπάνω διεύθυνση και τη στάση/θέση που πρέπει να έχει ο Σύλλογος για αυτό το σημαντικό ζήτημα που απασχολεί εντόνως την τοπική κοινότητα

Περισσότερα για την κεραία μπορείτε να δείτε στην πλατφόρμα της αρμόδιας αρχής (ΕΕΤΤ):
(αναζήτηση βάσει διεύθυνσης ”Αργοστολίου 30-32” και δήμου ”Αγίου Δημητρίου”)
Κωδικός θέσης: 1209867

Η ΓΣ βρίσκεται σε απαρτία όταν συμμετέχει το 1/3 τουλάχιστον των ταμειακώς εντάξει τακτικών μελών. Σε περίπτωση μη απαρτίας την 1 Μαρτίου, συγκαλείται νέα ΓΣ στις 8 Μαρτίου (στον ίδιο χώρο και την ίδια ώρα), όπου θα βρίσκεται σε απαρτία με όσα μέλη είναι παρόντα, χωρίς άλλη ειδοποίηση ή ανακοίνωση.

Το Διοικητικό Συμβούλιο