Αρχική » Ανακοινώσεις » Δικτυωθείτε μαζί μας!

Ιανουάριος 2020

Δικτυωθείτε μαζί μας!

Μπείτε στην ομάδα της δραστηριότητας που συμμετέχετε στο VIBER, ώστε να ενημερώνεστε για τυχόν αλλαγές ή ακυρώσεις.
Θεατρική ομάδα 20ου
Ομάδα Ρομποτικής 20ου
Ποδόσφαιρο Μεγάλοι 20ου
Ποδόσφαιρο μικροί 20ου
Ομάδα Παραδοσιακ. Χοροί 20ου
Ομάδα Μπάσκετ 20ου
Τμήμα Ρυθμικής 20ου
Ομάδα Hip-hop 20ου
Τμήμα Κιθάρας 20ου
Κάντε like στην σελίδα του Συλλόγου στο Facebook, να μαθαίνετε τις δράσεις μας και να ενημερώνεστε για ό,τι συμβαίνει εντός και εκτός σχολείου.
Είναι σημαντικό να στηρίζετε το έργο του Συλλόγου, του δικού σας Συλλόγου για να μπορέσουμε να συνεχίσουμε τις δραστηριότητες, να καλύπτουμε τις ελλείψεις του σχολείου, να συνεχίσουμε τις δωρεές αλλά και να καλύπτουμε τις έκτακτες ανάγκες που προκύπτουν.
Ακόμα και η ετήσια συνδρομή των €10 (δέκα ευρώ) ανά οικογένεια είναι χρήματα που χρησιμοποιούνται αποκλειστικά για τις ανάγκες των παιδιών μας.