Αλλάζουμε το κτίριο

Ολοκληρώθηκε η πρώτη φάση ελαιοχρωματισμού των αιθουσών διδασκαλίας που χρησιμοποιεί το σχολείο μας και το παράρτημα του ΕΑΠ στην πόλη μας. Η Διεύθυνση του ΣΔΕ Κομοτηνής και η Υπεύθυνη παραρτήματος του ΕΑΠ κα. Ναβροζίδου Δέσποινα, ευχαριστούν τον Δήμαρχο Κομοτηνή κ. Γκαράνη, τον προϊστάμενο τεχνικής υπηρεσίας κ. Κολιδάκη καθώς και τους υπαλλήλους του Δήμου Κομοτηνής, που πραγματικά …ζωγράφισαν με τη δουλειά τους. Θέλουμε για μία ακόμη φορά να ευχαριστήσουμε την εταιρεία χρωμάτων BENJAMIN MOORE που μας δώρησε τα χρώματα. Όταν η ιδιωτική, ανιδιοτελή, πρωτοβουλία συνεργάζεται με τη Δημοτική αρχή, έχουμε μόνο θετικά αποτελέσματα. Τέλος αισθανόμαστε, ως Διεύθυνση του ΣΔΕ Κομοτηνής, ιδιαίτερη ικανοποίηση που οι ενέργειές μας, για την βελτίωση των εγκαταστάσεων του σχολείου μας, βρίσκουν ανταπόκριση από τον Δήμο Κομοτηνής και τις τοπικές επιχειρήσεις, που σε καιρούς κρίσης προσφέρουν για την εκπαίδευση των συμπολιτών μας. Ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ.