![20230221 184540](https://blogs.sch.gr/sdealiveri/files/2023/03/20230221_184540-150x150.jpg?x16619)
Την Τρίτη 21 Φεβρουαρίου το σχολείο μας φόρεσε το πιο φωτεινό του χαμόγελο και μετά το μάθημα πήγαμε στο “Στενό”, μία ταβέρνα-ψησταριά της πόλης μας, για να γιορτάσουμε τις Απόκριες. Η ατμόσφαιρα ήταν πολύ ζεστή με χαλαρές συζητήσεις, μουσική, άφθονα εδέσματα και ποτά. Ευχαριστούμε την κα Σταυρούλα Κιούση και το υπόλοιπο προσωπικό για την οργάνωση και την άμεση εξυπηρέτηση που συνετέλεσαν στην επιτυχία της εκδήλωσης μας.