Γνωρίζετε τους 17 βιώσιμους αναπτυξιακούς στόχους; Τα παιδιά από την Ελλάδα, την Τσεχία και την Πολωνία, διάβασαν γι’ αυτούς και δημιούργησαν ψηφιακές αφίσες για κάθε έναν από τους στόχους, τις οποίες μπορείτε να τις δείτε στην γκαλερί μας κάνοντας κλικ πάνω στην παρακάτω εικόνα!
Επίσης, με τη βοήθεια της κ. Izabela, συγκεντρώσαμε τις αφίσες σε ένα ημερολόγιο, για να θυμόμαστε κάθε μέρα τους στόχους που έχουμε βάλει για έναν καλύτερο κόσμο. Μπορείτε να δείτε το ημερολόγιο κάνοντας κλικ στην εικόνα που ακολουθεί.
I got 6 out of 8
Well done!
I got 6 out of 8
I got 8 out of 8