Οι μαθητές και οι μαθήτριες από την Ελλάδα, την Τσεχία και την Πολωνία, αφού είδαν φωτογραφίες από την WWF UK, απάντησαν στην ερώτηση “Τι έρχεται στο μυαλό σου όταν ακούς τη λέξη ΓΗ?” και δημιούργησαν ένα πανέμορφο wordcloud!
Οι μαθητές και οι μαθήτριες από την Ελλάδα, την Τσεχία και την Πολωνία, αφού είδαν φωτογραφίες από την WWF UK, απάντησαν στην ερώτηση “Τι έρχεται στο μυαλό σου όταν ακούς τη λέξη ΓΗ?” και δημιούργησαν ένα πανέμορφο wordcloud!