Κάντε click πάνω στην λέξη VOTING για να μεταφερθείτε στη σελίδα όπου μπορείτε να ψηφίσετε το ζωάκι που θέλετε να γίνει η μασκότ της τάξης μας στο eTwinning project που συμμετέχουμε. Μπορείτε να ψηφίσετε ΜΟΝΟ ΕΝΑ από τα ζωάκια. Επειδή υπάρχουν 14 φωτογραφίες, υπάρχει πιθανότητα να αργήσει να ανοίξει η σελίδα. Θα πρέπει να κάνετε υπομονή! Αν καθυστερεί πολύ ανανεώστε τη σελίδα.
Μόλις ανοίξει η σελίδα, και εμφανιστούν τα κουκλάκια, πατήστε στην καρδούλα της φωτογραφίας που σας αρέσει περισσότερο.
Να θυμάστε πως είναι καλύτερα η μασκότ να θυμίζει κάτι από Ελλάδα!