Σας έχουν λείψει τα κλασικά αγαπημένα σας παιχνίδια όπως η τρίλιζα, το φιδάκι ο γκρινιάρης και το μάντεψε ποιος; Μπορείτε πατώντας στον σύνδεσμο https://www.cyberkid.gov.gr/ να τα παίξετε, αλλά και να επιλέξετε οποιοδήποτε από τα υπόλοιπα διαθέσιμα παιχνίδια θέλετε.
Περιμένω να μου πείτε τις εντυπώσεις σας και ποιο παιχνίδι σας άρεσε περισσότερο!
τελεια κυρια
Κι εμένα μου άρεσαν πολύ! Ποιο σου άρεσε περισσότερο;
κυρία ελπίζω να ανεβάσετε και άλλα τέτοια και ας έχουν τελειώσει τα σχολεία !!!!