Στο νηπιαγωγείο μας τις τελευταίες ημέρες κάναμε ένα ταξίδι στους δυο πόλους και ασχοληθήκαμε με διάφορες δραστηριότητες σχετικές με τη ζωή στους πάγους!
Στο παρακάτω αρχείο μπορείτε ενδεικτικά κάποιες από τις δραστηριότητες που υλοποιήσαμε.
Στο νηπιαγωγείο μας τις τελευταίες ημέρες κάναμε ένα ταξίδι στους δυο πόλους και ασχοληθήκαμε με διάφορες δραστηριότητες σχετικές με τη ζωή στους πάγους!
Στο παρακάτω αρχείο μπορείτε ενδεικτικά κάποιες από τις δραστηριότητες που υλοποιήσαμε.