Μια όμορφη εργασία με την φωτογραφία των παιδιών. Δώσαμε στα νήπια πατρόν από λουλούδια ,τα χρωμάτισαν, τα έκοψαν με το ψαλίδι, τα κόλλησαν για μαλλιά στην προσωπική τους φωτογραφία και έγραψαν την λέξη “ΆΝΟΙΞΗ”.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα