Την Τσικνοπέμπτη ένας ιπτάμενος δίσκος προσγειώθηκε στην αυλή του σχολείου μας και δεκάδες εξωγήινοι, με κόκκινες, μπλε και μαύρες στολές, άρχισαν να χορεύουν, να παίζουν και να διασκεδάζουν!!!!
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα