Με αφορμή την μέρα του περιβάλλοντος μλήσαμε για την προστασία της γης και την ανακύκλωση. Κάναμε ομαδικές και ατομικές κατασκευές, είδαμε σχετικο βίντεο και παραμύθι και κάναμε ένα πείραμα για αν δούμε την μόλυνση των υδάτων.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα