Λήξη του έργου Let’s celebrate together!

Την Πέμπτη  8 Ιουνίου οι μαθητές και οι μαθήτριες μας παρακολούθησαν μία συγκεντρωτική παρουσίαση όλων των δραστηριοτήτων που υλοποιήσαμε στο πλαίσιο του eTwinning έργου “Let’s celebrate together” όπου γιορτάζαμε Παγκόσμιες Ημέρες, όχι και τόσο γνωστές, με παιδιά από άλλα σχολεία της Ελλάδας, της Ευρώπης και της Τουρκίας.

Ξαναθυμήθηκαν όλες τις δραστηριότητες και έδειξαν ενθουσιασμό και νοσταλγία. Ήταν ένα υπέροχο ταξίδι γνώσεων, ανταλλαγής ιδεών και σκέψεων και ευχαριστούμε πολύ όλα τα συνεργαζόμενα σχολεία για την φιλική και δημιουργική συνεργασία!

Στη συνέχεια κλήθηκαν να ψηφίσουν ποια ήταν η αγαπημένη τους δραστηριότητα και να αξιολογήσουν όλες τις δράσεις.Lets vote for the favorite world Day

Την Παρασκευή 9 Ιουνίου είχαν την ευκαιρία να αποχαιρετίσουν διαδικτυακά τους φίλους τους από τα συνεργαζόμενα σχολεία, να ευχηθούν Καλό Καλοκαίρι και να χορέψουν παρέα!

Πήραμε και βεβαιώσεις συμμετοχής στο έργο!

εικόνα Viber 2023 06 10 21 43 52 025