Τελική συνάντηση μαθητών/τριών Δικτύου Νηπιαγωγείων Ημαθίας

Η σχολική χρονιά πλησιάζει στο τέλος της και σιγά σιγά, ολοκληρώνονται και οι διαδικασίες για την αξιολόγηση των δράσεων του Δικτύου Νηπιαγωγείων Ημαθίας. Ήταν ένα πολύ δημιουργικό και όμορφο ταξίδι με συνοδοιπόρους μας, παιδιά- φίλους μας πια, από άλλα Νηπιαγωγεία του νομού μας. Μπορεί να ήμασταν μακριά σαν χιλιομετρική απόσταση αλλά το διαδίκτυο έχει την δυνατότητα να εκμηδενίζει τις αποστάσεις! Με τον τρόπο αυτό αλληλεπιδράσαμε και υλοποιήσαμε συλλογικά πολλές δράσεις, τις οποίες μπορείτε να τις δείτε παρακάτω:

Την Τρίτη 23 Μαϊου 2023, οι μαθητές/τριες των συνεργαζόμενων σχολείων του Δικτύου συναντήθηκαν διαδικτυακά για να ξαναθυμηθούν όλες τις όμορφες στιγμές, να ανταλλάξουν συναισθήματα κι ευχές, να αποχαιρετιστούν και στο τέλος να αξιολογήσουν όλες τις δραστηριότητες.

εικόνα Viber 2023 05 24 20 26 48 805

Add a subheading11 2 1

Η συμμετοχή μας στο Δίκτυο επιβραβεύτηκε με βεβαιώσεις!

Add a subheading

Σας ευχαριστούμε πολύ φίλοι μας! Περάσαμε καταπληκτικά! Και ας μην ξεχνάμε ότι “Όλοι μαζί μπορούμε καλύτερα”!!!