ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ ΟΛΟΥΣ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΟ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΑΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΚΑΛΗ ΑΝΤΑΜΩΣΗ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ ΟΜΟΡΦΑ
Χρόνια πολλά Νίκο.. Να τα χιλιάσεις.. Να είσαι γερός και δυνατός!!!
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ Η ΕΚΠΛΗΞΗ ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΗ Ο ΝΙΚΟΣ ΞΕΤΡΑΛΑΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ ΣΑΣ Η ΜΑΜΑ. ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΑ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΙ Ο ΜΟΡΦΕΑΣ ΦΥΣΙΚΑ ΕΛΑΓΕ ΒΑΛΤΟ ΠΑΛΙ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΤΑΜΩΣΗ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ Υ.Γ ΚΥΡΙ Α ΚΩΣΤΑΤΙΝΑ ΕΙΣΑΙ ΘΕΑΑΑΑΑΑΑ……
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΝΙΚΟ, ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ Η ΜΑΜΑ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ!
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ ΟΛΟΥΣ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΟ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΑΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΚΑΛΗ ΑΝΤΑΜΩΣΗ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ ΟΜΟΡΦΑ
Χρόνια πολλά Νίκο.. Να τα χιλιάσεις.. Να είσαι γερός και δυνατός!!!
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ Η ΕΚΠΛΗΞΗ ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΗ Ο ΝΙΚΟΣ ΞΕΤΡΑΛΑΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ ΣΑΣ Η ΜΑΜΑ. ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΑ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΙ Ο ΜΟΡΦΕΑΣ ΦΥΣΙΚΑ ΕΛΑΓΕ ΒΑΛΤΟ ΠΑΛΙ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΤΑΜΩΣΗ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ Υ.Γ ΚΥΡΙ Α ΚΩΣΤΑΤΙΝΑ ΕΙΣΑΙ ΘΕΑΑΑΑΑΑΑ……
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΝΙΚΟ, ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ Η ΜΑΜΑ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ!