ΟΜΑΔΕΣ ΓΙΑ ΓΟΝΕΙΣ

Πρόσκληση σε εκδήλωση της Ένωσης  Γονέων Κεντρικής Κέρκυρας

Afisa

ΔΑΝΕΙΣΤΙΚΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ

7 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2023 001            20231118 093510        IMG b1eebb7fdd02ae426e93c2fb3675c494 V

ΟΜΙΛΙΑ

Την Παρασκευή 17 Μαρτίου 2023,σας προσκαλούμε στην ομιλία της Κας Μαρίας Αγάθου,ψυχολόγου παιδιών και εφήβων,με θέμα: “Μεγαλώνοντας δυνατά παιδιά-Ο ρόλος της οικογένειας”.Η ομιλία θα γίνει στις 18.00 μμ, στην πολυαίθουσα του Γυμνασίου Λιαπάδων.

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2023-24

ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΚΙΝΔΥΝΩΝ ΑΠΟ ΦΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΕΝΤΟΝΑ ΚΑΙΡΙΚΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ

ΒΙΒΛΙΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ

Πρόσκληση σε εκδήλωση-συζήτηση

Η Ένωση Συλλόγων Γονέων Κέρκυρας σας προσκαλεί σε εκδήλωση-συζήτηση που διοργανώνει την Παρασκευή 4 Νοεμβρίου και ώρα 6:00μ.μ στο Εργατικό Κέντρο Κέρκυρας.
Θέμα συζήτησης: “Φαινόμενα σεξουαλικών διαστροφών και κοινωνικό οικονομικό περιβάλλον”

Ομιλητής: Ηλίας Μιχαλαρέας, Δρ. Ψυχολόγος – Δρ. Γεωγραφίας