Με πολύ χαρά και προσμονή, περιμένοντας τα Χριστούγεννα, διαβάσαμε παραμύθια, φτιάξαμε μάσκες και παίξαμε θέατρο, ετοιμάσαμε τη γιορτή μας, στολίσαμε χριστουγεννιάτικο δέντρο και ανάψαμε το τζάκι μας!!!
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα