Συμπληρώσαμε τον πρώτο μήνα της νέας σχολικής χρονιάς! Παρακάτω θα βρείτε φωτογραφίες από τις πρώτες δράσεις μας! Ελεύθερο παιχνίδι στις καινούριες μας γωνιές και στην αυλή: Ενασχόληση με τα ονόματά μας: ανακαλύπτουμε τα αρχικά του ονόματός μας, το διακοσμούμε, φτιάχνουμε σουπλά για την πλαστελίνη, μετράμε πόσα ονόματα ξεκινούν με την ίδια φωνούλα, παίζουμε κινητικά παιχνίδια […]
Αρχεία για Οκτώβριος, 2022
Καινούρια σχολική χρονιά!
Οκτ 202216
Πρόσφατα σχόλια